info@mixery-odstavnovace.cz
+420 603 551 408

Zasílání receptů, slev a zpravodaje

Při nákupu nad 2.000,- Kč doprava ZDARMA

Kontakt

Objednávky a eshop:

info@mixery-odstavnovace.cz

Stanislav Miler

Mobil: 603 551 408

Futurola s.r.o.

Ústavní 18
Praha 8
18100

PERFECT SMOOTHIE BÍLÝ

4490

původní cena: 6590,- Kč

ušetříte: 2100,- Kč

výrobce: G21

dostupnost: na dotaz

počet kusů:

PERFECT SMOOTHIE BÍLÝ je kvalitní a velmi výkonný multifunkční mixér, který zvládne namixovat jakýkoliv druh potravy a vždy dosáhne vynikajícího výsledku. Kromě mixování, míchání, drcení a sekání, zvládne mixér bez problémů vyrábět ovocné přesnídávky pro malé děti, koktejly, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety, rostlinná mléka, pomazánky či umlít mouku nebo kafe.

Vzhledem k obrovskému výkonu (1500 W), velkým otáčkám (35.000 ot/min) a šesti speciálním nožům, kterými je mixér vybaven, můžete snadno a rychle připravovat chutná a zdravá jídla a nápoje steně dobře jako s VITAMIXEM, který stojí více jak 18.000 Kč a je využíván pro přípravu RAW stravy. 

 • ideální pro domácnosti, kuchyně a bary 
 • kryt s otvorem na dolití
 • otvor na pěchovadlo na mixování tuhých potravin
 • výkonný 1500 Watt motor s ochranou proti přehřátí
 • 1.000-35.000 otáček za minutu
 • 6 speciálních nerezových nožů
 • snadno rozmixuje led a zmražené potraviny
 • umele mouku, kávu, oříškové máslo a suché směsy
 • velká 2.5 l nádoba z průhledného plastu bez BPE
 • odolnost nádobky -40 °C - +120 °C
 • pevně stojí díky gumovým nožkám, které tlumí vibrace
 • malá hlučnost
 • úložný prostor pro kabel ve spodní části 
 • rozměry 27,5 x 24 x 54,5 cm (š x h x v)
 • hmotnost 5 kg
 • napájení 230 V, 50 Hz
 • záruka 2 roky + 2 roky prodloužená záruka na celé tělo mixéru

 

Součástí balení je ergonomické šťouchadlo a víčko pro usnadnění manipulace s mixérem. Víčko je opatřeno nálevkou, která umožňuje pohodlné postupné přidávání potravin či jednotlivých surovin v průběhu mixování.

 

Perfect Smoothie nádobaObjem nádoby 2,5 l je plně dostačující i pro mixování více objemných potravin, které není třeba krájet, jelikož se do nádobky pohodlně vejdou. Mixér, vzhledem ke svému výkonu a otáčkám dokáže mixovat potraviny velmi najemno. Pomocí pěchovadla urychlíte mixování hustých nebo zmražených surovin, které při mixování vytváří vzduchové kapsy. Samotná nádobka je vyrobena z velmi odolných materiálů tak, aby dokázala pracovat jak s horkými, tak i studenými potravinami. Materiál, z kterého je nádobka vyráběna je bez BPE a nezachytává vůni, ani chuť potravin, lze tedy v mixéru připravovat i domácí polévky či omáčky.

 

 

Perfect Smoothie motorMotor mixeru je chraněn termopojistkou a tak je možné v mixeru bez obav připravovat i velmi husté pomazánky jako například humus.

Mixér Perfect Smoothie je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro komerční využití například do kaváren a restaurací.

 

 

 

 

Perfect Smoothie nožeKoktejly & mixování

Ovocné a zeleninové koktejly dokáže Perfect Smoothie připravit doslova za pár vteřin. Mixér dokáže, díky unikátnímu systému mixování, který je způsoben jeho vysokými otáčkami,  výkonem a speciálně upravenými noži, které potravu doslova rozdělí na malé kousíčky, zachovat buněčnou strukturu namixovaného ovoce a zeleniny a tím poskytnout lidskému tělu více vitamínů a jejich rychlejší vstřebání. Navíc mixér dokáže rozmixovat i takové potraviny, či tvrdší vlákniny, se kterými by měly jiné méně výkonnější mixéry problémy, či by je neúplně rozmixovaly. 

Mezi nejznámější surovinu, která je pro klasické mixéry obtížně zpracovatelná, ale velmi zdraví prospěšná a obsahuje nespočet blahodárných živin a vitamínů se řadí mrkev, kterou mixér Perfect Smoothie rozmixuje bez sebemenšího zaváhání na krémovou hladkou šťávu, kterou je schopno požít i malé dítě. Oproti šťávě z odšťavňovače získáte při zpracování ovoce a zeleniny v mixéru Perfect Smoothie krémovou, hladkou a napěněnou šťávu, která je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny

Pro multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie je příprava domácí zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovat se svými ostrými noži tak rychle, že i velmi zmrzlé suroviny se nestihnou při zpracování ohřát, ale pouze do jemna "rozšlehat" a vytvořit tak nadýchanou zmrzlinu. Celý proces trvá několik málo sekund. Lahodná zmrzlina v letních měsících jde vyrobit i bez zmrzlinovače! 

Konzervované ovoce dokáže mixér proměnit v lahodné ovocné sirupy, které jsou vhodné na polití zmrzlin, lívanců či palačinek.

Rostlinná mléka

Pomocí mixéru Perfect smoothie si můžete snadno, levně a rychle vyrobit čerstvá rostlinná mléka z namočených mandlí, máku, ovsa, ořechů, semen nebo z uvařené rýže a soji. Mixer vše během několika minut dokonale rozmixuje a tak není nutné mléko cedit.

Vaření

Příprava polévek v mixéru G21 Perfect Smoothie není sen, ale skutečnost. Pomocí mixéru získáte rychle za pár minut horkou polévku, plnou zdraví prospěšných živin. Brokolicová, hrášková, dýňová či čočková polévka bude jemně krémová a vyhnete se nedokonalému mixování polévky přímo na sporáku ponorným mixérem a zacákanému sporáku, či přelévání polévky z nádoby do nádoby a tím hoře špinavému nádobí. Jednoduše stačí veškeré suroviny na polévku dle receptu naházet do velké nádobky mixéru a začít mixovat, dochucovat kořením a za 5 - 6 minut je polévka horká a hotová, připravená přímo ke konzumaci. 

Mixér G21 Perfect Smoothie ale nezvládne jen přípravu polévky. Bude Vám nápomocný například při přípravě omáček, přesnídávek, chutných pomazánek či mletí masa nebo drcení ořechů.

Perfect Smoothie nastavení

 

BARVY

Perfect Smootihie barvy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIDEO TEST

 

Návod Perfect smoothie

Nahoru