info@mixery-odstavnovace.cz
+420 603 551 408

Zasílání receptů, slev a zpravodaje

Při nákupu nad 2.000,- Kč doprava ZDARMA

Kontakt

Objednávky a eshop:

info@mixery-odstavnovace.cz

Stanislav Miler

Mobil: 603 551 408

Futurola s.r.o.

Ústavní 18
Praha 8
18100

PERFECTION CAPPUCCINO

4990

původní cena: 5499,- Kč

ušetříte: 509,- Kč

výrobce: G21

dostupnost: skladem

počet kusů:

MIXÉR PERFECTION CAPPUCCINO

Nástupce nejoblíbenějších mixérů Perfect Smoothie Vitality.

Kvalitní a výkonný multifunkční mixér PERFECTION je třetí generace velice oblíbených mixérů Perfect Smoothie. Zvládne namixovat jakýkoliv druh potravy a vždy dosáhne vynikajícího výsledku. Kromě mixování, míchání, drcení a sekání, zvládne mixér bez problémů vyrábět ovocné přesnídávky pro malé děti, koktejly, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či pomazánky. Vzhledem k obrovskému výkonu se perfektně hodí i pro přípravu RAW stravy.

Objem nádoby 2,5 l je plně dostačující i pro mixování více objemných potravin, které není třeba krájet, jelikož se do nádobky pohodlně vejdou. Mixér, vzhledem ke svému výkonu dokáže mixovat potraviny velmi najemno. Mixér Perfect Smoothie Vitality disponuje vylepšeným chlazením ložiska a nožů a dochází tak k nižšímu zahřívání tekutiny. Dále také bylo vylepšeno odhlučnění motoru mixéru.

Samotná nádobka je vyrobena z velmi odolných materiálů tak, aby dokázala pracovat jak s horkými, tak i studenými potravinami. Materiál, ze kterého je nádobka vyráběna, nezachytává vůni, ani chuť potravin, lze tedy v mixéru připravovat i domácí polévky či omáčky. BPA free je u výrobků G21 samozřejmostí. Mixér PERFECTION je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro komerční využití například do kaváren a restaurací. 

Perfection je navíc vybaven dvěma ergonomicky tvarovanými madly pro snadné přenášení.

Koktejly & mixování

Ovocné a zeleninové koktejly dokáže mixér PERFECTION připravit doslova za pár vteřin. Mixér dokáže, díky unikátnímu systému mixování, který je způsoben jeho vysokými otáčkami,  výkonem a speciálně upravenými noži, které potravu doslova rozdělí na malé kousíčky, zachovat buněčnou strukturu namixovaného ovoce a zeleniny a tím poskytnout lidskému tělu více vitamínů a jejich rychlejší vstřebání. Navíc mixér dokáže rozmixovat i takové potraviny, či tvrdší vlákniny, se kterými by měly jiné méně výkonnější mixéry problémy, či by je neúplně rozmixovaly. 

Mezi nejznámější surovinu, která je pro klasické mixéry obtížně zpracovatelná, ale velmi zdraví prospěšná a obsahuje nespočet blahodárných živin a vitamínů se řadí mrkev, kterou mixér PERFECTION rozmixuje bez sebemenšího zaváhání na krémovou hladkou šťávu, kterou je schopno požít i malé dítě. Oproti šťávě z odšťavňovače získáte při zpracování ovoce a zeleniny v mixéru PERFECTION krémovou, hladkou a napěněnou šťávu, která je plná hodnotných vláknin.

Zmrzliny

Pro multifunkční mixér PERFECTION je příprava domácí zmrzliny hračkou. Mixér dokáže pracovat se svými ostrými noži tak rychle, že i velmi zmrzlé suroviny se nestihnou při zpracování ohřát, ale pouze do jemna "rozšlehat" a vytvořit tak nadýchanou zmrzlinu. Celý proces trvá několik málo sekund. Lahodná zmrzlina v letních měsících jde vyrobit i bez zmrzlinovače! 

Konzervované ovoce dokáže mixér proměnit v lahodné ovocné sirupy, které jsou vhodné na polití zmrzlin, lívanců či palačinek.

Rostlinná mléka

Pomocí mixéru PERFECTION si můžete snadno, levně a rychle vyrobit čerstvá rostlinná mléka z namočených mandlí, máku, ovsa, ořechů, semen nebo z uvařené rýže a soji. Mixer vše během několika minut dokonale rozmixuje a tak není nutné mléko cedit.

Vaření

Příprava polévek v mixéru PERFECTION není sen, ale skutečnost. Pomocí mixéru získáte rychle za pár minut horkou polévku, plnou zdraví prospěšných živin. Brokolicová, hrášková, dýňová či čočková polévka bude jemně krémová a vyhnete se nedokonalému mixování polévky přímo na sporáku ponorným mixérem a zacákanému sporáku, či přelévání polévky z nádoby do nádoby a tím hoře špinavému nádobí. Jednoduše stačí veškeré suroviny na polévku dle receptu naházet do velké nádobky mixéru a začít mixovat, dochucovat kořením a za 5 - 6 minut je polévka horká a hotová, připravená přímo ke konzumaci. 

Mixér PERFECTION nezvládne jen přípravu polévky. Bude Vám nápomocný například při přípravě omáček, přesnídávek, chutných pomazánek či mletí masa nebo drcení ořechů.

SPECIFIKACE

 • Barva: cappucino
 • Otáčky/min.: 32 000
 • Objem nádoby: 2,5 l
 • Odolnost nádobky: -40 °C - 120 °C
 • Výkon: 1700W
 • Tepelná pojistka proti přehřátí
 • Rozměry: 23 x 23 x 57 cm (š x h x v)
 • Hmotnost: 5,4 kg
 • 2+2 roky prodloužená záruka na tělo mixéru  

OBSAH BALENÍ

 • Tělo mixéru Perfection

 • Nádobka 2,5 l

 • Víko

 • Malé víčko

 • Plastová stěrka

 • Pěchovadlo

 • Klíč na utažení nože

Součástí balení je nově i klíč pomocí kterého můžete snadno domontovat nože a umít nádobu. Najdete zde i ergonomické šťouchadlo které Vám pomůže při výrobě pomozánek. Víčko je opatřeno nálevkou, která umožňuje pohodlné postupné přidávání potravin či jednotlivých surovin v průběhu mixování.

DOPLŇKY

Vákuovací nástavec - Do malého víčka můžete nasadit vákuovací nástavec, pomocí kterého je možné vysát z nádoby vzduch, který pri mimování zvyšuje oxidaci potravin a tím snižuje jejich kvalitu. Vákuovací nástavec můžete objednat zde: http://www.mixery-odstavnovace.cz/store/vakuovaci-nastavec-g21-vortex-53

Malá nádoba - menšÍ nádobu 0,9 litrů můžete objednat zde: http://www.mixery-odstavnovace.cz/store/nadoba-nahradni-g21-perfect-smoothie-vitality-mala 

Nahoru